KONTAKT
M/S Elektro CZ s.r.o.
Přerovská 39
783 71 Olomouc - Holice
tel.: +420 585 75 16 66
e-mail: info@mselektro.cz

Plošiny k pronájmu Olomouc - půjčovna vysokozdvižných pracovních plošin v Olomouci
www.plosinykpronajmu.cz

Docházkové, stravovací a přístupové systémy - MS Elektro Olomouc


IDENTIFIKAČNÍ SYSTÉM AKTION


Identifikační systém AKTION je určen, jak pro řešení rozsáhlých systémů s vysokou bezpečností a mnoha uživateli, tak pro malé aplikace s evidencí pro několik osob. Naše společnost je oficiálním distributorem tohoto systému. Aktion je plně integrovaný systém, využívá moderní technické řešení postavené výhradně na bázi bezkontaktní RFID technologie (Radio Frequency Identification) 125 kHz/13,56 MHz a snímání biometrických údajů (otisk prstu).
Hlavní výhodou je především modulární koncepce HW a SW, která umožňuje sestavit řešení odpovídající potřebám zákazníka. V rámci podnikových sítí lze koncová zařízení Aktion instalovat v různých lokalitách a vyhodnocovací SW propojit s jinými informačními systémy (např. personalistika a mzdy). Aktion lze rovněž kombinovat s již existujícími technologiemi, jako jsou např. stávající identifikační karty, turnikety, vjezdové závory nebo jiná zařízení.


Pro malé aplikace a samostatná řešení je určena řada produktů SingleCon a nový docházkový systém Aktion. ONE, pomocí kterého můžete přes internet pohodlně a rychle evidovat docházku zaměstnanců, sledovat v reálném čase jejich přítomnost na pracovišti a zároveň zabezpečit vstupní dveře do budovy. Více informací naleznete na www.dochazkaonline.cz.


V případě požadavku zákazníka na integrovaný systém, např. jako součást technologie budov s návazností na další systémy, např. CCTV, EPS, MaR, EZS, je k dispozici řada programovatelných jednotek MultiCon. Maximální počet účastníků (identifikátorů) je až 30 000. Aktion tedy mohou používat jak malé firmy a organizace, tak podniky, instituce i korporátní společnosti. Více na www.aktion.cz.


Aplikace:
  • Evidence docházky
  • Stravovací systém
  • Kontrola vstupů osob
  • Kontrola vjezdů vozidel
  • Rozpoznávání SPZ vozidel
  • Registrace návštěv
  • Evidence výrobních operací
  • Personifikace a potisk karet


Ke stažení:

KONTAKT
M/S Elektro CZ s.r.o.
Přerovská 39
783 71 Olomouc - Holice
tel.: +420 585 75 16 66
e-mail: info@mselektro.cz

Plošiny k pronájmu Olomouc - půjčovna vysokozdvižných pracovních plošin v Olomouci
www.plosinykpronajmu.cz

Odkazy: Izolace proti vodě