M/S Elektro CZ s.r.o.
Přerovská 39
783 71 Olomouc - Holice
e-mail: info@mselektro.cz

Plošiny k pronájmu Olomouc - půjčovna vysokozdvižných pracovních plošin v Olomouci
www.plosinykpronajmu.cz

Kamerové systémy (CCTV) - průmyslové kamery – průmyslová televize - MS Elektro Olomouc

Podrubriky:
Nabízíme ucelenou paletu průmyslových kamerových systémů s digitálním záznamem, pro střežení venkovních i vnitřních prostor, pod obchodním názvem CLEVER EYE. Vzhledem k bohatým zkušenostem v oboru průmyslových bezpečnostích kamer, víme jaké požadavky jsou nejčastěji kladeny na kamerový systém jak v domácnostech, tak i v rozsáhlých průmyslových objektech.

Námi navrhované řešení vždy respektuje konkrétní požadavky uživatele na bezpečnostní kamerový systém. Hlavní aspekt řešení je ale vždy na prvním místě – nejvyšší kvalita a spolehlivost celého kamerového systému. Snažíme se použít řešení nadčasové, aby investice do kamerového systému morálně ani technicky nezastarala.

Záznamy z bezpečnostních kamer případně IP kamer se nahrávají na pevný disk pro případ pozdější analýzy. Podle kvality záznamu a množství bezpečnostních kamer se doba záznamu pohybuje cca od 7-21 dní. Díky speciálnímu softwaru můžete sledovat záznam nejen na připojeném monitoru, ale i vzdáleně např. přes internet.

Kamerový systém CLEVER EYE se osvědčil v náročných provozech mnoha firem a to nejen olomouckého kraje. Zajímavostí je, že bezpečnostní průmyslové kamery působí pozitivně i na produktivitu práce a loajálnost vlastních pracovníků firem, kde se bezpečnostní kamerový systém uvedl do praxe. Podle zkušeností našich klientů se produktivita a bezpečnost práce zvýšila o 20-30%. Počet krádeží a machinací s majetkem firmy zároveň poklesl až o 70%.

Servis kamerových sytémů je zajišťován výhradně pracovníky naší firmy, kteří jsou proškoleni přímo výrobcem nebo výhradní dodavatelskou firmou, což zajišťuje znalost kamerových systémů do všech podrobností. Jen tak je možné řešit individuální požadavky zákazníka a naprogramovat systém opravdu „na míru“.

Standardní doba zásahu je max. 48 hodin. Podle požadavku ji lze zkrátit až na 6 hodin. Dosažitelnost technika je 24 hodin denně. Záruční servis poskytujeme zdarma, pozáruční servis je řešen samostatnou smlouvou.

Nechejte si vypracovat nabídku na bezpečnostní kamerový systém CLEVER EYE pro váš dům nebo firmu. Možná budete také příjemně překvapeni a v konečném důsledku i výrazně ušetříte na provozních nákladech.

Ukázka typického řešení průmyslového kamerového systému CLEVER EYE.

M/S Elektro CZ s.r.o.
Přerovská 39